Wycieczki szkolne

Kotlina Kłodzka
CENA: na zapytanie

W Kotlinie Kłodzkiej nie sposób się nudzić! Znajdziemy tu kilometry podziemnych korytarzy w kopalniach i podziemnych trasach, zapadniemy na Gorączkę Złota, górujące nad okolicą twierdze i wiele innych atrakcji.

Szczegóły »

Energylandia
Cena: na zapyt

„Mamo, chodź na rollercoaster…” taka piosenka będzie Wam towarzyszyć podczas pobytu w Energylandii. Zapewnimy Wam dzień pełen atrakcji, emocji i wrażeń. Z pewnością ten czas zapamiętacie na długo!

Szczegóły »

JuraPark Krasiejów
Cena: na zapytanie

Kto nie zastanawiał się, jak to było w czasach dinozaurów? Czy życie na Ziemi było wtedy takie łatwe jak teraz? Jak w ogóle powstawało życie na Ziemi? Pomożemy Wam odpowiedzieć na te pytania, a z pomocą z pewnością przyjdzie nam także przewodnik, który oprowadzając nas po parku opowie różne ciekawe historie i ewolucję życia. A jeśli wystarczy czasu i pogoda dopisze, to może skorzystacie z parku rozrywki i plaży jurajskiej!

Szczegóły »

Szczeliniec Wielki i skansen – mini zoo
Cena: na zapytanie

Krótki wysiłek związany z wejściem na najwyższy szczyt Gór Stołowych z pewnością wynagrodzą cudowne krajobrazy rozciągające się ze szczytu Szczelińca Wielkiego oraz skalne formy. Na koniec powrócimy do przeszłości, poczujemy się jak w starej chacie, ponieważ odwiedzimy skansen oraz staniemy twarzą w twarz z niejednym zwierzęciem w mini zoo.

Szczegóły »

Wrocław
Cena: na zapytanie

Wrocław, stolica Dolnego Śląska. Proponujemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem po najciekawszych atrakcjach miasta. Podczas spaceru poznamy historie i legendy dotyczące Wrocławia, a towarzyszyć nam będą mijane po drodze krasnale, których we Wrocławiu jest mnóstwo.

Szczegóły »

Wykonanie: robimy-strony.pl | Piotr Żuk TREKKINGI 2018