Wycieczki

potwierdzona

CZESKA SZWAJCARIA
9.06.2019r.
CENA: 99,- zł

Czeska Szwajcaria jest miejscem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas oraz dla miłośników skalnych miast. Znajdziemy tu liczne ścieżki i szlaki, leśne labirynty oraz wspaniałe widoki. Nie zabraknie tu także wzniesień dla miłośników gór.

Szczegóły »
odwołana

KUTNA HORA I OKOLICE
19.05.2019r.
CENA: 99,- zł

Kutna Hora, jakże mało znana, a jak atrakcyjna! Jest równie ciekawa jak Praga. Górującą nad miastem katedrę widać już z daleka. A urocze uliczki Kutnej Hory zachęcają do spacerów wśród sklepików. Czy wiecie, że tylko w Kutnej Horze możecie spróbować lokalnego piwa? Nigdzie, w całych Czechach, nie znajdziecie tego piwa. Poza Kutną Horą zapraszamy Was także do odwiedzenia pałaców i zamków zlokalizowanych w okolicy. Nie może też zabraknąć malowniczego i pięknego uzdrowiska – Podebrady.

Szczegóły »
odwołana

SASKA SZWAJCARIA
12.05.2019r.
CENA: 99,- zł

Szwajcaria Saksońska jest miejscem niezwykłym, tajemniczym i przede wszystkim bogatym w atrakcje. Znajdziemy tam nie tylko zabytki, ale także mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych. Jest rajem dla aktywnych. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. A my zapraszamy Was do odwiedzenia tego tajemniczego miejsca z nami przemierzając Góry Połabskie.

Szczegóły »
zrealizowana

TARGI TURYSTYCZNE W BERLINIE
9.03.2019r.
CENA: 99,- zł

Poznaj cały świat w jeden dzień! A jak? Dzięki Międzynarodowym Targom Turystycznym organizowanym w Berlinie! Podczas targów masz okazję zobaczyć stoiska, ludzi, potrawy z najdalszych zakątków globu. Masz okazję porozmawiać z ludźmi z całego świata., zobaczyć najnowsze trendy w turystyce, porozmawiać z załogami samolotów i statków wycieczkowych, obejrzeć pokazy tańca z różnych stron świata, a nawet degustować potrawy i napoje! To wszystko zlokalizowane w jednym miejscu w Berlinie.

Szczegóły »

Wykonanie: robimy-strony.pl | Piotr Żuk TREKKINGI 2018