Bibione - POŻEGNANIE LATA
WYPOCZYNEK NAD ADRIATYKIEM

Termin: 11 – 20 września 2020

Cena: od 680 zł od osoby

(cena uzależniona od standardu zakwaterowania uczestnika)

Tradycyjnie zapraszamy na wspólny wrześniowy wyjazd na południe Europy. Odwiedzimy po raz kolejny włoski kurort Bibione. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Cena zawiera podstawową ofertę pobytową w Bibione. Dodatkowo możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych do Wenecji, Padwy, Vicenzy czy Werony oraz pobliskich ciekawych miejscowości jak Caorle, Grado.

Jak co roku, tak tym razem lato będziemy żegnać we włoskim kurorcie Bibione.

Bibione to miasteczko, które ożywa w sezonie, ze wspaniałą, naturalną i długą na 8 km plażą. Idealne miejsce do wypoczynku dla każdego. Dla młodych i tych z bagażem doświadczeń, dla rodzin z dziećmi, które szczególnie cenią sobie łagodnie opadający brzeg morza. Fakt, woda nie jest krystalicznie czysta, jak np. w Chorwacji, ale z prostego powodu – w Bibione plaża i zejście do morza jest piaszczyste! To tu plaże mają certyfikat BLUE FLAG (odznaczane symbolem błękitnej flagi są najczystsze plaże). Dużym plusem jest usytuowanie miasta, w regionie Veneto, w którym każdy znajdzie coś ciekawego do zobaczenia, odwiedzenia i poznania. W Bibione możecie poznać smak pysznej kuchni śródziemnomorskiej – jest to raj dla miłośników owoców morza. Mnóstwo terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych i pieszych ciągnących się kilometrami. No i przede wszystkim słońce, słońce i jeszcze raz słońce.

Zakwaterowani jesteśmy w 6-osobowych apartamentach w niedalekiej odległości od piaszczystej plaży. 

Podczas pobytu Uczestnicy mają możliwość spędzania czasu według własnych potrzeb lub skorzystania z którejś z naszych propozycji wycieczek fakultatywnych.

1 DZIEŃ

Piątek 11.09.2020

Wyjazd z Wrocławia i Świdnicy w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Czechy, Austrię.

2 DZIEŃ

Sobota 12.09.2020

Przyjazd do Bibione i zakwaterowanie w obiektach noclegowych około południa.

3 DZIEŃ

Niedziela 13.09.2020

Czas wolny lub jedna z wycieczek fakultatywnych.

4 DZIEŃ

Poniedziałek 14.09.2020

Pobyt w Bibione lub wycieczka fakultatywna (dodatkowo płatna) do Wenecji (koszt od 35,- zł + około 5€ pociąg + około 7€ opłata przewodnicka + obowiązkowa opłata za wstęp do miasta obowiązująca od 1.01.2020r. ok. 10€)

Zwiedzanie Wenecji we własnym zakresie lub z przewodnikiem

5 DZIEŃ

Wtorek 15.09.2020

Czas wolny lub jedna z wycieczek fakultatywnych.

6 DZIEŃ

Środa 16.09.2020

Czas wolny lub jedna z wycieczek fakultatywnych.

7 DZIEŃ

Czwartek 17.09.2020

Czas wolny lub jedna z wycieczek fakultatywnych.

8 DZIEŃ

Piątek 18.09.2020

Czas wolny lub jedna z wycieczek fakultatywnych.

9 DZIEŃ

Sobota 19.09.2020

Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną.

10 DZIEŃ

Niedziela 20.09.2020

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

 

GALERIA

Sporting

Sporting

Sporting

Bessano del Grappa

Akwilea

Winiarnia

Padwa

Caorle

Wenecja

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie: mieszkania wakacyjne (tzw. apartamenty) z aneksem kuchennym i łazienką. Usytuowane w kompleksie Sporting ***. Jest to kompleks trzech budynków wakacyjnych, położony wśród zieleni, który dysponuje m.in. dużym ogrodzonym parkiem, placem zabaw dla dzieci, basenem kąpielowym dla dzieci i dorosłych. Plaża: piaszczysta, wstęp bezpłatny. Apartamenty trzypokojowe dla maks. 6 osób: pokój dzienny z rozkładaną kanapą 2 os. i aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia 2 osobowa (najczęściej z łóżkiem małżeńskim), sypialnia z 2 łóżkami (mogą być łóżka piętrowe).

Opuszczając apartament należy pozostawić go w czystości tzn. wynieść śmieci, zmyć naczynia, rozmrozić i przetrzeć lodówkę, posprzątać łazienkę, umyć podłogi. Lodówkę należy rozmrozić już w piątek wieczorem.  W przypadku nie posprzątania apartamentu, agencja obciąży uczestników kwotą za sprzątanie (ok. 50-100€/1 apartament)

Wyżywienie: we własnym zakresie, w oparciu o aneks kuchenny wyposażony w niezbędne urządzenia gospodarstwa domowego (kuchenka, lodówka, komplet garnków, sztućców, talerzy itp.)

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem TU Signal Iduna na czas przejazdu i pobytu poza granicami Polski zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Signal Iduna w wysokości: KL do 15.000 EUR, NNW do 7.000 zł, bagaż podręczny do 800 zł (rzeczy osobistego użytku, bez rzeczy wartościowych, sprzętu, kart kredytowych, pieniędzy itp). Zalecamy oddanie rzeczy wartościowych do depozytu agencji lub depozytu bankowego.

Należy zabrać ze sobą: bieliznę pościelową (poszwy na koc i poduszkę + prześcieradło) lub śpiwory (należy bezwzględnie nałożyć na materac prześcieradło, a na koc i poduszkę poszewkę w przeciwnym wypadku agencja ma prawo zażądać opłaty za zniszczenie wyposażenia), ściereczki do naczyń, papier toaletowy, środki czystości, np. płyn i gąbka do mycia naczyń, płyny do czyszczenia, ściereczki itp., przyprawy, cukier, sól, herbatę itp., suchy prowiant na drogę.

Uwaga: baseny kąpielowe nie stanowią przedmiotu oferty. Jeżeli jednak będą znajdowały się na terenie kompleksu – prosimy zwrócić uwagę, że są one czynne z reguły od początku czerwca do połowy września; wstęp na plażę jest bezpłatny (serwis plażowy – możliwy do wynajęcia na życzenie, odpłatnie).
Należy przestrzegać regulaminu pobytu w apartamentach i ośrodku – w szczególności zachowania ciszy nocnej: godz. 23.00-07.00 oraz czasu sjesty tj. godz. 13.00-16.00.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Podczas pobytu będzie możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych).

 • Wenecja od 35 ,- zł od osoby + opłata za wstęp do miasta + pociąg + miejscowy przewodnik
 • Padwa od 40,- zł od osoby + miejscowy przewodnik
 • Vicenza od 50 zł od osoby + miejscowy przewodnik
 • Werona i zamek Soave od 60 zł + miejscowy przewodnik
 • Caorle 15,- zł od osoby
 • Wizyta we włoskiej winiarni
 • Aqilea i Grado od 25 zł

Są to przykładowe wycieczki. Ceny uzależnione od ilości chętnych.

DODATKOWE INFORMACJE
 • Kolejność programu może się zmienić.
 • Realizacja programu uzależniona od warunków atmosferycznych

Cena wycieczki uzależniona od ilości osób zakwaterowanych w apartamencie 

6 osób w apartamencie – 680,- zł od osoby

5 osób w apartamencie – 730,- zł od osoby 

4 osoby w apartamencie – 780,- zł od osoby 

3 osoby w apartamencie – 880,- zł od osoby 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Świadczenia zawarte w cenie:  

 • przejazd autokarem na trasie Wrocław/Świdnica – Bibione i z powrotem
 • 7 noclegów – pobyt w apartamentach wg opisu
 • opłaty: za prąd, gaz, wodę w apartamencie
 • ubezpieczenie KL, NNW podczas przejazdu i pobytu
 • obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • wyżywienia
 • kaucji 100 €/każdy apartament zwracanej w dniu wyjazdu, pod warunkiem pozostawienia apartamentu w należytym porządku i nie stwierdzeniu braków lub uszkodzeń
 • 1,5 € za osobę na dzień opłaty klimatycznej
 • ok. 7 € za osobę opłaty przewodnickiej w Wenecji (deklaracje zbierane w momencie zapisów, opłata zbierana w dniu wyjazdu)
 • wycieczek fakultatywnych
[ DOKUMENTY ]

Szczegółowe warunki uczestnictwa

Wykonanie: robimy-strony.pl | Piotr Żuk TREKKINGI 2018